Končani prvi tekmi košarkarjev KK Elektra Šoštanj na pripravah v Beogradu

ELE 19. september, 2014
133

Včeraj, 18. septembra je članska ekipa pod taktirko glavnega trenerja Rajka Rituperja ob 18:30 uri odigrala prvo pripravljalno tekmo na pripravah v Beogradu. Nastopila je tudi kadetska ekipa U17 trenerja Duška Maličeviča.


Člani so se pomerili s KK Tamiš iz Pančeva, a so žal ob krajši klopi rezervnih igralcev in posledično manjši rotaciji v igri bili slabši od nasprotnikov z izzidom 73:81. Tekma je v prvem polčasu bila zelo izenačena, v tretji četrtini pa je igralcem iz Pančeva uspelo ustvari nekaj točk razlike, katere košarkarji KK Elektra kljub odlični četrti četrtini do konca tekme niso uspeli povsem izničiti.

KK Elektra šoštanj : KK Tamiš Pančevo 73:81 (22:23, 16:18, 10:23, 25:17)

Strelci za Elektro: Bajramlič 18, Lekiæ 14, Radan 13, Hasiæ 9, Bukovič U. 8, Kosi J. 7, Bukovič G. 4

IZJAVA URBANA BUKOVIČA PO TEKMI


Zvečer ob 21:00 uri je sledila tekma kadetskih selekcij KK Elektra in FMP College. Po odločnem in hitrem začetku fantov iz šoštanja so se v nadaljevanju tekme na igrišču bolje znašli košarkarji beograjske košarkarske srednje šole FMP College in delovalo je, da je tekma že odločena. A Elektra na čelu s trenerjem Duškom Maličeviæem se ni predala in je v zadnji četrtini z veliko mero borbenosti in želje skoraj uprizorila popolni rezultatski preobrat in tako poskrbela za napet in dramatičen zaključek tekme.


KK Elektra šoštanj U-17 : FMP College Beograd 59:64 (8:17, 14:12, 14:25, 23:10)

Danes sta prav tako na sporedu dve tekmi in sicer se bodo ob 15:30 uri igralci mladinske selekcije U-19 pomerili z mladinsko selekcijo Crvene zvezde, članska zasedba pa se bo ob 19:00 uri pomerila z ekipo FMK iz Beograda.

IZJAVA TADEJA KOSIJA PO TEKMI

Iskanje