Končan 1. turnir Elektrine šole košarke, Mladinci 1. del 1.SKL zaključili z zmago

ELE 9. november, 2015
134

Zaključen je prvi turnir Elektrine šole košarke v letošnji sezoni, ki ga je organiziral Elektrin trener U11 Mojmir Cilenšek v sodelovanju z Markom Kremerjem in Sanelom Bajramliæem. Pretekli vikend so bile odigrane tudi prvenstvene tekme, mladinci so doma premagali Janče, mlajši pionirji pa so prav tako doma doživeli poraza proti Vojniku in Poljčanam.


1. TURNIR ELEKTRINE šOLE KOšARKE

Rezultati:

U-9     Livada – Ostali 14-3

Livada: Pajk 8, Guček 5, Ašpner 1, Fajmot, Goršek

Ostali: Fajdiga 2, Kugonič, Mikek, Brečko 1, Suljanovič.

 

U-10  in U-11  Livada – Ostali    48-14

Livada: Sekulič 4, Felicijan 3, Maličevič 8, Mitrovič 3, Košec 2, Hankič 8, Dragič 4, Kalan 6, Zadravec 3, Pajk 4, Guček 3.

Ostali:  Kodrun 2, Ježovnik 2, Pačnik 2, Hasanbegovič, Fajdiga, Jezernik 2, Sovilj, J.P. Pungartnik, Radšel 4, Kolar 2.

 

U-11 – U-13 “B”    46-46

U-11: Vidmar 3, Huselja, Razdevšek 2, Verbič Kovačič 6, Borišek 5, Marinšek 11, Holešek, Cukjati 7, Tadej Kumer 2, Pečnik 5, Kolar, Radšel 5.

U-13 “B” –T.R. Pungartnik 5, Vito Kumer 15, Janžovnik 5, Bastič 4, Božičevič 3, Alič 4, Mijič 3, Bešič 7, Kos. 

 

Organizator in sodnik: Mojmir Cilenšek

Trenerja: Marko Kremer in Sanel Bajramliæ

 

Na turnirju je nastopilo 47 otrok!



U13-1.SKL, 4. kolo

07.11.2015 09:30, Oš šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 33 - 45 MIKI šPORT POLJČANE

(8 - 17, 10 - 10, 6 - 8, 9 - 10)


U13-1.SKL, 5. kolo

07.11.2015 12:00 

ELEKTRA šOšTANJ 32 - 44 VOJNIK

(7 - 13, 11 - 10, 7 - 6, 7 - 15)


Za Elektro so igrali: Podjavoršek, Glojek, Miklavžina 2, Ovčar, Aleksič Kladnik 13, Tim Ferenc 18,

Nik Ferenc 9, Meh 2, Krstanovski 4, Ocvirk 2, Jelen, Sovič 11 in Lesnjak Notersberg 4.


U19-1.SKL, 1. del, 6. kolo

08.11.2015 18:00, šD šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 94 - 84 JANČE ENERGETIKA

(21 - 19, 30 - 20, 24 - 19, 19 - 26)

Kosi T. 25, Skornšek 17, Stropnik 16, Omladič 11, Purnat 8, Trap 5, Žnidar Petelinšek 5, Ivenčnik 4, Praunseis 3.


Mladinci so v 1. delu v skupini 2A osvojili 3. mesto. V drugem delu prvenstva se bodo borili v razvrstitvi od 9. do 24. mesta v 1.SKL.


Skupina 2A

Ne Ekipa Z/P Točke

1. Zlatorog Laško 6/0 12

2. Ljubljana A 3/3 9

3. Elektra šoštanj 2/4 8

4. Janče Energetika 1/5 7

Iskanje