KK Elektra se je uspešno predstavila na Pikinem festivalu

ELE 25. september, 2013
KK Elektra se je uspešno predstavila na Pikinem festivalu

Včeraj je KK Elektra sodelovala na pikinem festivalu kjer je predstavila svoje delovanje in košarko.

Na predstavitvi KK Elektra in športne panoge košarka, ki je potekala včeraj od 16.00 do 18.00 na Pikinem festivalu, je bilo izjemno zanimivo. Predstavniki Elektre (trenerji in igralci kluba) so animirali otroke in predstavljali delovanje kluba. S predstavitvijo košarke so skušali čim več otrok privabiti k športnemu udestvovanju in k udeležbi v šolah košarke, ki delujejo v šaleški dolini pod okriljem KK Elektra.

Višek včerajšnjih aktivnosti Elektre je bil obisk Pike in legende slovenske košarke g. Iva Daneua. Ob tej priložnosti je predstavnik KK Elektra, g. Milan Čepin predal g. Daneu spominsko darilo. Sledilo pa je seveda tudi obvezno fotografiranje z eminentnimi gosti.

Tistim, ke so zamudili predstavitev Elektre in dogajanje na Pikinem festivalu, je lahko pošteno žal.