Kadeti Elektre premagali Slovan in ostajajo v igri za final four

ELE 4. marec, 2013
Kadeti Elektre premagali Slovan in ostajajo v igri za final four

Kadeti elektre so z odlično igro premagali Slovan in tako ostajajo v igri za finalni turnir. Mladinci Elektre tekmo s Slovanom dobili za zeleno mizo.

1.SKL za mladince

Elektra šoštanj - Slovan  20 - 0

24.02.2013 18:00

Dvorana: šD šoštanj
Sodniki: Uroš Vuga (Izola), Vinko Zovko (Ljubljana)

Tekma ni bila odigrana zaradi neprihoda gostujoče ekipe na tekmo. Predstavnik gostujoče ekipe, njen trener, je vodstvu tekmovanja že ob 11:36 dopoldne sporočil, da ekipa ne bo potovala na tekmo zaradi slabih vremenskih razmer in neurejenih cestišč od koder prihajajo igralci te ekipe.

O odpovedi tekme sta bila nemudoma obveščena oba sodnika in predstavnik domače ekipe.

Komisar tekmovanja je nato v nedeljo, 24. 2., pozval oba kluba, da se dogovorita in do torka, 26. 2., do 12. ure, posredujeta nov termin tekme, vendar KK Elektra ni pristala na nov termin igranja tekme.

V skladu z tekmovalnimi propozicijami je zato komisar tekmovanja sprejel naslednje

SKLEPE:

·        V skladu z 118. členom Tekmovalnih propozicij se tekma registrira po uradni dolžnosti, z rezultatom 20 : 0 v korist ekipe Elektra šoštanj, ekipa Slovan pa ne prejme točke za sodelovanje.

·         KD Slovan se zaradi neupravičenega neprihoda na tekmo kaznuje z denarno kaznijo 200 EUR. V skladu z disciplinskimi določbami je najvišja možna kazen v tem primeru 1.200 EUR.

·         V primeru, da so zaradi neprihoda gostujoče ekipe domačemu klubu, organizatorju tekme, v zvezi z tem nastali kakršnikoli stroški, jih mora gostujoči klub povrniti, hkrati pa o tem obvestiti tudi komisarja lige.

Komisar tekmovanja je v zvezi s tem izdal poseben sklep.

1.SKL za kadete

Elektra šoštanj - Slovan  68 - 55

18 - 15  18 - 17  10 - 13  19 - 13

02.03.2013 11:15