Kadeti Elektre izgubili v Ljubljani proti Union Olimpiji A

ELE 1. december, 2011
199

Kadetska ekipa je včeraj odigrala zadnjo kolo rednega dela 1.SKL za kadete. V dvorani Stožice oz v mali dvorani globoko pod zemljo, so naši košarkarji začeli odlično, a se je na koncu ponovila zgodba iz šoštanja, kjer so zmago podarili ljubljančanom.

Tekma 2011 - 1. SKL kadeti U - 16 let - sreda, 30.11.2011

Union Olimpija A : KK Elektra 77 : 67

Rezultat po četrtinah: 14:16, 17:25, 20:15, 26:11

Strelci: Podatki o strelcih niso na voljo.

Kadetska ekipa je včeraj odigrala zadnjo kolo rednega dela 1.SKL za kadete. V dvorani Stožice oz v mali dvorani globoko pod zemljo, so naši košarkarji začeli odlično. Igra obeh ekip je v 1. polčasu sicer precej nihala, a so na odmor naši košarkarji odšli z lepo prednostjo 10 točk.

V 2. polčasu so igralci Olimpije začeli precej bolj agresivno v obrambi in prednost Elektre se je začela počasi a vztrajno topiti. Naši so zanjič vodili pri rezultatu 51:56, nato pa so Ljubljančani prevzeli vajeti v svoje roke in prišli do neulovljive prednosti 10 točk. Kljub napadom in pritiskom košarkarjev Elektre, so igralci Olimpije prednost brez večjih uspeli zadržati do konca.