Kadeti B visoko zmagali, Kadeti A in mladinci izgubili

ELE 7. marec, 2011
215

Minuli vikend so tekme odigrale 3 ekipe mlajših selekcij KK Elektra. Kadeti B so doma visoko premagali Bistrico. Blestel je predvsem Aljaž šlutej, ki je dosegel 40 točk. Kadeti A so v Ljubljani izgubili proti ekipi Union Olimpije. Mladinci pa so v gosteh pri Komendi prav tako izgubili.

Tekma 2010 Mladinci 1. SKL - 1. SKL A 2 - Nedelja, 06.03.2011. 18:00

Komenda Hram Gorjan   :   Elektra šoštanj   87 : 77

Rezultat po četrtinah: 19:17, 23:20, 25:22, 20:18

1. sodnik: Jure Fišer (Ljubljana) 2. sodnik: Rok Rebernik (Novo mesto)

Dvorana:
športna dvorana Komenda

Strelci:

KK Elektra: Letonje, Zakeršnik, Hasič 15 (3x3), Lesnjak 8, špegel 4, Puc, Bukovič 11, Gavrič 21, Pajevič 18 (1x3), Nikič.

Dušan Maličevič, trener mladincev KK Elektra

Proti vodilni ekipi Komende smo zelo dobro odigrali do 38 minute, ko je bilo na semaforju 79 - 76, potem pa smo nerazumljivo popustili v obrambi, v napadu pa grešili izpod samega koša " zicerji ". Žal je v košarki tako, da štejejo koši! Čisto enstavno povedano " treba je dati koš"!

Tekma 2010 Kadeti 1. SKL - 1. SKL A2 VZHOD - Sobota, 05.03.2011. 09:00

Union Olimpija A   :   Elektra A   89 : 44

Rezultat po četrtinah: 20:12, 27:11, 23:9, 19:12

1. sodnik: Robi Matak (Ljubljana) 2. sodnik: Jure Fajon (Kamnik)

Tomaž Herman, trener kadetov KK Elektra:

Tekma v Stožicah je bila zelo kmalu odločena, saj so domačini z več kot 20 točkami razlike vodili že sredi 2. četrtine. Ne glede na to, da so 3 naši igralci igrali poškodovani, eden pa z ne prebolelim bronhitisom, ne moremo biti zadovoljni z prikazanim. Domačini so nas premagali z istim orožjem kot mi njih v šoštanju. Namreč več kot polovico točk so dosegli iz protinapadov.

Tekma 2010 Kadeti U - 16 2. SKL - 2. SKL B3 VZHOD - Nedelja, 06.03.2011. 10:00

Elektra B   :   Bistrica   105 : 55

Rezultat po četrtinah: 18:20, 20:13, 22:14, 45:8

1. sodnik: Bogdan Rahten (šentjur) 2. sodnik: Jure Letonje (Velenje)

Dvorana:

Telovadnica Oš šoštanj

Strelci:

Elektra B: Plamberger 2, Andrejc 13 (3/4), Balazic 9 (1x3, 0/3), Skaza 2, Grebenšek 2, Gros 2, Kosi Jan 4 (2/2), Mevc 15 (1x3, 2/4), šlutej 40 (3x3, 3/4), špegel 16 (3x3, 5/6)

Bistrica: Ožvaldič 13 (7/10), Lovrenčič 2, Veber 2, Ivič 7(1x3), Vrečko 10 9 (2x3), Babič 21 (1x3, 4/11)