Jutri začetek sezone za selekcijo U11 - na delu tudi U13

ELE 16. januar, 2015
135

Jutri, v soboto 17.01.2015, se začne tekmovalna tezona za selekcije U11. Naš trener Miško Cilenšek bo s svojimi fanti gostoval na turnirju v Celju. Na ligaški turnir pa se odpravljajo tudi pionirji U13, ki jih vodi Mile Čepin - gostovali bodo v Vojniku.


Tudi igralci naših šol košarke jutri začenjajo svojo tekmovalno sezono. Skupaj s trenerjem Cilenškom bodo gostovali v Celju, kjer se bodo pomerili s tamkajšnjo ekipo Keleja in Zlatorog Laško. To bo prva letošnja preizkušnja za naše fante, v naslednjih dveh tadnih pa sledita še dva takšna turnirja.

 

DRŽALI BOMO PESTI ZA NAšE FANTE IN ZA NJIHOVEGA TRENERJA!!! SREČNO NA TURNIRJU!!! UŽIVAJTE V KOšARKI!!!

 

Razpored tekem turnirja v Celju, 17.01.2015:

ob 13.15 uri Keleja : Zlatorog Laško

ob 14.30 uri Zlatorog Laško : Elektra šoštanj

ob 15.45 uri Keleja : Elektra šoštanj


Na turnirju se bodo podili tudi varovanci trenerja Čepina. To bo za fante že šesti letošnji turnir, tako da so naši pionirji že kar nekaj časa v tekmovalnem pogonu. Tokrat bodo gostovali v Vojniku, pomerili pa se bodo z dvema odličnima ekipama.

 

FANTJE MI BOMO NAVIJALI ZA VAS!!! ŽELIMO VAM USPEšEN TURNIR!!! PREDVSEM PA UŽIVAJTE V KOšARKI!!!

 

Razpored tekem turnirja v Vojniku, 17.01.2015:

ob 10.00 uri Vojnik : KD Zagorje

ob 11.15 uri Vojnik : Elektra šoštanj

ob 12.30 uri KD Zagorje : Elektra šoštanj

Iskanje