Jutri veliki derbi kadetskih selekcij Elektre in Union Olimpije

ELE 28. november, 2014
231
Jutri veliki derbi kadetskih selekcij Elektre in Union Olimpije

Jutri, v soboto 29.11.2014, se bo ob 10.00 uri v športni dvorani šoštanj odvijala tekma 1.SKL kadetskih selekcij. V šoštanj prihaja kadetska zasedba slovite Union Olimpije, ki jo vodi naš nekdanji trener Žiga Mravljak. Vabljeni vsi ljubitelji košarke na pravi košarkarski spektakel.


 

Obeta se nam več kot napeta tekma in dvoboj dveh ekip, ki v tej sezoni veliko obetata in ciljata na visoko končno uvrstitev v ligi. Med seboj se bosta prav tako pomerila stara znanca, oba trenerja, Duško Maličeviæ (Elektra) in Žiga Mravljak (Olimpija), ki najbrž dobro poznata delo drug drugega in zato večjih neznank med ekipama najbrž ne bo. Zmagovalec te tekme bi si z eno nogo že zagotovil visoko končno uvrstitev v ligi, kar si seveda močno želijo v obeh taborih. Trener domačih pravi, da nasprotnika spoštujejo, ampak se ga ne bojijo. Napoveduje trd boj do zadnje sekunde, vse ljubitelje košarke v šaleški dolini pa vabi, da jih podprejo na tribuni in poskrbijo za pravo košarkarsko vzdušje, ki si ga takšna tekma tudi zasluži.

 

Vsekakor je pred nami idealna tekma za začetek novega košarkarkarkega vikenda!

 

VABLJENI VSI LJUBITELJI KOšARKE!!! PRIDITE IN SPODBUJAJTE NAšE FANTE!!! ZMAGAJMO SKUPAJ!!!

Iskanje