Jutri Elektra v Portorožu lovi prvo ligaško tekmo

ELE 12. december, 2014
244
Jutri Elektra v Portorožu lovi prvo ligaško tekmo

Jutri se bodo odvijale tekme 10. kroga Lige Telemach. V športni dvorani Lucija se bosta pomerili ekipi Portorož in Elektra. Slednja je v torek kot prva prvoligaška ekipa v letošnji sezoni premagala Tajfun. Ali lahko šoštanjčani slavijo tudi na obali?


Elektra je v torek le okusila slast zmage, saj je v povratni pokalni tekmi premagala Tajfun iz šentjurja, a vseeno zaradi velike koš razlike izpadla iz pokalnega tekmovanja. Igralci so z zmago pridobili nekaj samozavesti in jutri se na obalo odpravljajo odločeni, da se domov vrnejo s prvo ligaško zmago. Naloga bo vse prej kot lahka, saj se je v vrste portoroške ekipe vrnil nekdanji slovenski reprezentant Sašo Ožbolt, ki bo skoraj zagotovo največja nevarnost za gostujočo ekipo. Elektra je zelo želna prvega slavja v letošnji ligaški sezoni. Trener Kobale je s fanti opravil kar nekaj dobrih treningov med tednom in kot kaže je ekipa zelo dobro pripravljena. Definitivno se nam obeta zanimiv obračun, tekma do zadnje sekunde in borba za vsako žogo.

Jernej Kobale, trener Elektre šoštanj:
"Odpravljamo se na gostovanje k ekipi, ki ima kar nekaj izkušenih košarkarjev. Pričakujem težko in zanimivo srečanje."

VABLJENI VSI NA TEKMO V PORTOROŽ!!! SPODBUJAJMO NAšE FANTE!!! DAJMO ELEKTRA!!!

 

 

Iskanje