Jiangsu Nangang Dragons club : Elektra Esotech 70:65

ELE 20. september, 2006
Jiangsu Nangang Dragons club : Elektra Esotech 70:65
Dvorana je bila nabito polna, nekako 2500 gledalcev, ki so bucni samo ob trojkah in zabijanju. Sama tekma je bila v prvem polcasu zelo izenacena. V tretji cetrtini smo zgresili nekaj zaporednih metov, tako da so Kitajci povedli za +11. v zadnji cetrtini smo se priblizali na ...

Jiangsu Nangang Dragons club : Elektra Esotech 70 : 65

(17:14, 20:23, 16:8, 17:20)

Športna dvorana JiangYin v provinci Jiangsu.

Strelci za Elektro Esotech: Cmer 18 (4 trojke), Jeršin 13, Mihalič 12 (2 trojki), Ručigaj 11 (1 trojka), Nedeljkovic 6, Pojatina 5.

Osebne: Jiangsu Nangang Dragons club  14, Elektra 29.

Ekipa Dragon-a je bila letos tretja, lani pa druga v prvi diviziji CBA. V ekipi sta dva bivša reprezentanta (center 213 cm ter organizator igre) ter dva igralca iz ZDA na poziciji 3 in 4.

Dvorana je bila nabito polna, nekako 2500 gledalcev, ki so bučni samo ob trojkah in zabijanju. Sama tekma je bila v prvem polčasu zelo izenačena. V tretji četrtini smo zgrešili nekaj zaporednih metov, tako da so Kitajci povedli za +11. v zadnji četrtini smo se približali na 60:59, več pa nam ni uspelo tudi na račun nekaj zelo čudnih sodniških odločitev. Imeli smo velike težave z osebnimi napakami in razmeje le teh tudi veliko pove o sodniškem kriteriju. Igralo je devet od desetih igralcev, na igrisæe ni stopil le Hostnikar.

Dodatni opisi in slike so v fotogaleriji: http://www.kk-elektra.si/galerija.php?pid=149

Sorodne novice na strani KK Elektra:

Zabeležene objave v drugih medijih: