Jernej Kobale postal nov pomočnik trenerja članske ekipe in trener mladinske ekipe Elektre

ELE 10. julij, 2014
230
Jernej Kobale postal nov pomočnik trenerja članske ekipe in trener mladinske ekipe Elektre

Delo pomočnika glavnega trenerja KK Elektre Rajka Rituperja bo v sezoni 2014/2015 opravljal Jernej Kobale. Opravljal bo tudi vlogo trenerja mladinske ekipe. Podpisal je enoletno pogodbo.


Foto: KZS/www.alesfevzer.com 

Jernej Kobale je v lanski sezoni opravljal delo glavnega trenerja pri največjih rivalih, Hopsom iz Polzele, ki so Ligo Telemach 2013/2014 zaključili šele v polfinalu. Po ogorčenem boju so po treh tekmah z 1:2 izpadli proti kasnejšim državnim prvakom, Krki iz Novega mesta.

V preteklosti je Jernej opravljal delo trenerja mlajših selekcij na Polzeli, do nastopa funkcije glavnega trenerja na Polzeli v lanski sezoni pa je opravljal delo pomočnika takratnega trenerja prve ekipe Boštjana Kuharja.

Iskanje