Jernej Kobale postal nov pomočnik trenerja članske ekipe in trener mladinske ekipe Elektre

ELE 10. julij, 2014
139

Delo pomočnika glavnega trenerja KK Elektre Rajka Rituperja bo v sezoni 2014/2015 opravljal Jernej Kobale. Opravljal bo tudi vlogo trenerja mladinske ekipe. Podpisal je enoletno pogodbo.


Foto: KZS/www.alesfevzer.com 

Jernej Kobale je v lanski sezoni opravljal delo glavnega trenerja pri največjih rivalih, Hopsom iz Polzele, ki so Ligo Telemach 2013/2014 zaključili šele v polfinalu. Po ogorčenem boju so po treh tekmah z 1:2 izpadli proti kasnejšim državnim prvakom, Krki iz Novega mesta.

V preteklosti je Jernej opravljal delo trenerja mlajših selekcij na Polzeli, do nastopa funkcije glavnega trenerja na Polzeli v lanski sezoni pa je opravljal delo pomočnika takratnega trenerja prve ekipe Boštjana Kuharja.

Iskanje