Izjava Žige Zagorca po tekmi s Tajfunom v prvem krogu lige Telemach

ELE 12. oktober, 2014
134

Po porazu v udvodnem krogu lige Telemach je naš organizator igre podal komentar o sami tekmi. Več v video posnetku.


 

 

Na prvi tekmi obeh moštev v letošnji sezoni, ki se je odigrala v športni dvorani Osnovne šole Hruševec v šentjurju, se je zbralo veliko število gledalcev. Elektra je srečanje začela bolj sproščeno od rahlo favoriziranih gostiteljev in slednje v začetku prisilila v kar nekaj napak, ki so jih šoštanjčani znali kaznovati z atraktivno realizacijo protinapadov. Vseeno je domačim uspelo držati priključek in na polčas so odšli s točko zaostanka. V drugem polčasu se je tehtnica malenkost prevesila. Razigral se je Ðorðe Leliæ, še lani igralec kluba v šaleški dolini, za katerega obramba Elektre ni našla prave rešitve, pod košem pa je razliko ustvaril visokorasli Emir Zimiæ. Gostje se kljub temu niso predali. Z borbenostjo in veliko želje so si večkrat priigrali točkovni priključek, vendar so v samem zaključku tekme igralci Tajfuna, s pomočjo glasnega spodbujanja svojih navijačev na tribunah, uspeli zadeti nekaj metov z razdalje, kar je dalo piko na i k težko prigarani zmagi.

 

Iskanje