Glasuj za košarkarje Elektre za nastop na ALL-STARS VRHNIKA 2015

ELE 8. december, 2015
135

Začelo se je spletno glasovanje za člansko tekmo All-Stars 2015, ki bo na sporedu v nedeljo, 27. decembra, v dvorani Antona Martina Slomška na Vrhniki! Ljubitelji košarke tako odločate katerih 10 igralcev bo neposredno uvrščenih ter kdo bosta kapetana in trenerja. Za košarkarje Elektre lahko glasujete TUKAJ!


ALL-STARS 2015, VRHNIKA

27. December 2015, Dvorana Antona Martina Slomška

12.00: Tekma fantov U13 

13.30: 1. tekma fantov U16

15.00: 2. tekma fantov U16

16.30: Tekma kandidatov za reprezentanco fantov U18

18.00: Tekma kandidatov za reprezentanco fantov U20

--------------------------------------------------------------

20.00: Članska tekma (PRENOS NA šPORT TV 1)


Ob 20.00 se bodo na glavni tekmi večera pomerili igralci Lige Telemach, katerih kapetana ter glavna trenerja bodo določili ljubitelji košarke. Med vsemi košarkarji lahko glasujete za dva branilca, enega krilnega igralca ter dva centra, od katerih jih bo deset z največ glasovi neposredno udeleženih na tekmo, ostalih 14 pa bosta določila oba izbrana trenerja.

POVEZAVA DO GLASOVANJA

Moštvi, ki se bosta pomerili drugo proti drugemu, bosta nato izbirala igralca, ki bosta v spletnem glasovanju prejela največ glasov. Na novinarski konferenci, ki bo v ponedeljek, 21. decembra, bosta namreč iz razpoložljivega nabora posameznikov volila vsak po enega igralca izmenično in tako sestavila svoje sanjsko moštvo. Glasujete lahko enkrat na dan.

Toda pozor, na tekmi All-Stars lahko zaigra največ pet igralcev istega kluba, vsak klub pa mora imeti vsaj enega predstavnika. Na članski tekmi bosta tokrat prvič v zgodovini nastopila tudi dva igralca iz KK Vrhnika, ki nastopa v 4. SKL!

Deset igralcev z največ glasovi bo objavljenih na spletni strani www.kzs.si, prav tako pa nagrajenci, ki bodo dobili nagrade. 

Iskanje