Elektrini mladi košarkarji odlično nastopili na turnirju 3 na 3 v Ljubljani

ELE 6. september, 2016
139

V soboto, 03.09.2016, se je v Cityparku v Ljubljani odvijal četrti, zadnji kvalifikacijski turnir v ulični košarki 3 na 3 za prvaka Slovenije 2016. Turnirja so se udeležili tudi fantje iz ekipe Veterani 03, ki jo sestavljajo Elektrini igralci Peter Aleksič Kladnik, Nik Ferenc, Tim Ferenc ter Aleksej Macarol Vrabec, ki prihaja iz KK Vrani Vransko. 


Z odlično igro, najboljšo v tej sezoni in  osvojenim tretjim mestom, so potrdili uvrstitev na zaključni turnir, ki bo potekal to soboto, 10.09.2016, na Kongresnem trgu v Ljubljani. Fantje so se to poletje udeležili petih turnirjev v ulični košarki, in sicer: Celje - 2. mesto, Piran - 4. mesto, Rovinj - 3. mesto, Laško - odstop zaradi poškodbe ter Ljubljana - 3. mesto, zato upravičeno visoko ciljajo tudi na sobotnem finalnem turnirju v Ljubljani.

FOTOGALERIJA (Foto: Urša Čuk in Aleš Ferenc)

Iskanje