Elektra začela z novo sezono

ELE 6. avgust, 2024
Elektra začela z novo sezono

S ponedelkom začetek dela za prve ekipe Elektre

V ponedeljek 5.8. se je na treningu zbrala prva skupina igralcev iz širšega spiska članske ekipe. Zavedamo se, da smo v 3. ligi novinci, zato nas čaka trdo delo, če želimo doseči svoje cilje.

Uvodne besede ekipi je namenil trener Duško Maličevič. Zahteval bo trdo delo na treningih in borbo za vsako žogo na igrišču.

Igralcem se je na treningu pridružilo tudi ožje vodstvo kluba na čelu s predsednikom Duškom Supičem, ki je zbranim namenil krajši nagovor. Poudaril je, da želi Elektra dati priložnost svojim igralcem in lastnemu strokovnemu štabu seveda pod pogojem, da bodo s pristopom in trdim delom opravičili zaupanje.

Zdaj bo ekipa nekaj dni delala v dvorani, zatem se bomo posvetili telesni pripravi. Septembra pa nas že čakata dva turnirja. Najprej gremo v goste na Vransko, potem pa bo 13. in 14. septembra naš tradicionalni turnir Natkov memorial, kjer bomo letos gostili ekipe Slovana, Celja (oba iz 2, lige) ter Vransko, ki igra ravno tako v 3. ligi kot ekipa Elektre.