Elektra z odlično zadnjo četrtino premagala Branik Maribor

ELE 5. oktober, 2011
218

Košarkarji Elektre so se v 3. krogu pokala SPAR, danes pomerili z košarkarji Branika iz Maribora in povsem zasluženo zabeležili visoko zmago.

Strelci:

Elektra šoštanj: šlutej, Rizman 2 (PM 2/2), Hasiæ, Zagorc 9 (1x3, PM 4/4), Juleviæ 14 (2x3, 8 skokov, PM 2/2), Leliæ 20 (4x3,  (3x3, 7 skokov, 3 podaje, PM 4/4), Lekiæ 6 (PM 4/4), Nuhanoviæ 12 (6 skokov, 2 blokadi, 4 podaje, PM 6/10), Bajramliæ 7 (PM 1/2), Bukovič 2, Pajeviæ, Horvat 15 (2x3, PM 3/5);

Branik Maribor: Baroviæ 2, Brolih P. 12 (2x3, 4 podaje, PM 2/2), Gavriæ 3, Verginella 5, Remus 8, Vranjkoviæ 11 (3x3), Brolih J. 13 (PM 3/6), Skrbinšek 2 (PM 2/2), Bratina 11 (PM 3/4), Tratnik;

Opis tekme

Na tekmi 3. Kroga pokala SPAR je tekmo odlično začela Elektra in takoj pokazala, da cilja na zmago. Da gostje niso slaba ekipa so dokazalai v drugi in tretji četrtini kjer so dihali košarkarjem Elektre za ovratnik in iskali priložnost za presenečenje. V tem obdobju je Elektra igrala odlično obrambo, a napad nikakor ni stekel.

Da do morebitnega presenečenja le ni prišlo, je poskrbela povsem drugačna igra Elektre v zadnji četrtini, kjer so domači košarkarji stopili na plin in z odličnmo obrambo ter na krilih danes odličnega Leliæa (skupaj kar 20 točk, od tega je zadel štiri mete za 3 točke), premagali neugodnega nasprotnika iz Maribora.

V sredo 12.10.2011, ob 20.30, bo v športni dvorani Lukna v Mariboru potekala povratna tekma 3. Kroga pokala SPAR.

Statistiko tekme si lahko ogledate tukaj.