Elektra z novo okrepitvijo drevi proti Helios Sunsom

ELE 27. februar, 2015
138

Američan Travis Cohn III je nova okrepitev članske ekipe. V dresu Elektre bo prvič nastopil prav danes ob 20.00 v šoštanju proti Helios Sunsom.


Travis Cohn (branilec, 187 cm, letnik 1989) je nazadnje nastopal za ciprski Enosis. V preteklosti je nastopal za Apollon Patras (Grčija), Snaefell (Islandija) ter kluba, ki igrata v ameriška razvojni ligi - Sioux Falls Skyforce in Springfield Armor. 25-letni Američan je najboljšo strelsko predstavo v tej sezoni prikazal na tekmi z Omonio, kjer je dosegel 26 točk. Travis je košarkar z izjemnimi altetskimi sposobnostmi, z dobrim pregledom nad igro ter dobrim metom od daleč. Doprinesel bo potrebno rotacijo na branilskem položaju.


Nekaj njegovih akcij si lahko ogledate na spodnjem posnetku.


Lepo vabljeni na današjo tekmo, ki se bo začela ob 20.00 v športni dvorani šoštanj. #ZMAGAJMOSKUPAJ

Iskanje