Elektra z mladimi močmi v 4. krog pokala SPAR

ELE 13. november, 2012
172
Elektra z mladimi močmi v 4. krog pokala SPAR

Včeraj je Elektra tudi v drugo premagala KK Nazarje in se brez težav uvrstila v 4. krog pokala SPAR, kjer jih čaka Rogaška Crystal. Tokrat so navdušili prevsem mladi igralci Elektre (šlutej, Pajevič, Hasiæ, Rizman, Bukovič Grega), ki so opravičili zaupanje trenerja Krašovca. Svoje krstne minute v članskem dresu pa je odlično odigral Grega Bukovič.


3. krog pokala SPAR

KK NAZARJE - ELEKTRA šOšTANJ  59 - 107

17-31 18-30 12-23 11-23

Strelci za KK Elektra:

Collins, šlutej 5 (1x3, 2/2 PM), Rizman 30 (6x3, 4/6 PM), Hasiæ 16 (2x3, 1/2 PM), Podvršnik 17 (5x3), Juleviæ, Brčina 4, Lekiæ 7 (3/6 PM), Pajeviæ 15 (7/7 PM), Bukovič Grega 11 (1x3, 0/2 PM), Bukovič Urban 2, Atanackoviæ;

12.11.2012 20:30 
Dvorana: šD Nazarje
Obiskanost: 30
Sodniki: Ambrož Hočevar (Braslovče), Nejc Krofl (Zagorje)
Tehnični komisar: Bojan Jevšnik (Velenje)

Opis tekme:

V tekmi niso nastopili najboljši igralci Elektre (Collins, Zagorc, Julevič, Atanackoviæ, Bajramliæ), a se to na parketu ni prav nič poznalo. Mladi igralci Elektre ob nekajminutni podpori Podvršnika, Brčine in Lekiæa, so izkoristili priložnost in so pustili srce na parketu. Borili so se v obrambi in z hitro igro višali razliko. Košarkarji Nazarij so večji del tekme igrali consko obrambo, kar pa so strelci Elektre pridom izkoristili in odlično zadevali za tri točke (Rizman 6x3, Površnik 5x3, Hasiæ 2x3, šlutej 1x3, Bukovič G. 1x3) . Drugi polčas je Elektra nastopila v izjemno mladi postavi (Hasiæ, Rizman, šlutej, Pajovič in Grega Bukovič), ki ni razočarala in je z hitro atraktivno igro postavila končni rezultat.

PARI  4. KROGA

POKAL SPAR  

Vzhod:

ELEKTRA : ROGAšKA CRYSTAL

HOPSI POLZELA : LITIJA

TAJFUN : šKD DRAŽEN PRETOVIČ 

HRASTNIK : KRKA MLADI 

ZLATOROG LAšKO : MARIBOR MESSER 

KOLPA ČRNOMELJ : POSAVJE KRšKO  

Zahod:

PLAMA PUR : MESARIJA PRUNK SEŽANA

šENČUR GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA : UKK KOPER

SLOVAN : LTH CAST MERCATOR

SPLOšNA PLOVBA PORTOROŽ : POSTOJNA

HELIOS DOMŽALE : GROSUPLJE

PARKLJI : MARC AJDOVšČINA  

Prve tekme bodo predvidoma na sporedu 20. novembra, povratne pa teden dni (27. novembra) kasneje.   

Iskanje