Elektra z mladimi močmi brez težav do zmage

ELE 5. november, 2013
170

Na 1. tekmi pokala SPAR so košarkarji Elektre dokazali da znajo igrati dobro in hitro košarko ter zasluženo slavili visoko zmago.

3. krog pokala SPAR

ELEKTRA šOšTANJ : Krka mladi  112 - 66

30-16 29-21 26-19 27-10

Strelci za KK Elektra:

šlutej, Hasiæ 8 (2x3), Podvršnik 21 (3x3), Brčina 13, Bukovič Grega 2, Bukovič Urban, Zagorc 15 (2x3), Leliæ 14 (2x3), Kosi 5 (1x3), Ognjenoviæ 12, Bajramliæ20, Stanojeviæ 2.

Strelci za KRKA mladi:

Marinč 2, Janc 11, Abram 18 (3x3), Kužnik, Mervar 17(1x3), šteblaj, Zupan 8, Ritlop 10, Polutak,, Berkopec.

5.11.2013 20:00

Dvorana: šD šoštanj

Obiskanost: 60

Sodnika: Ambrož Hočevar, Matevž Germadnik
Tehnični komisar: Peter Hudournik

Opis tekme:

V tekmo je Elektra krenila brez podcenjevanja in z najboljšimi možmi. Razlika v kvaliteti in izkušjah je bila očitna in košarkarji Elektre so s hitro hitro višali razliko. V drugem polčasu so več priložnosti za igro dobili mladi igralci iz klopi. Le ti niso razočarali in v zadnji četrtini so z izjemno igro v obrambi razliko še povišali. Pred povratno tekmo, ki bo na sporedu prihodnji torek v Novem Mestu, so si tako košarkarji Elektre priigrali  zelo visoko prednost.