Elektra v finalu pokala Bisol. Njen jutrišnji nasprotnik so Hopsi Polzela

ELE 26. avgust, 2011
123
Elektra v finalu pokala Bisol. Njen jutrišnji nasprotnik so Hopsi Polzela

Članska ekipa Elektra šoštanj se je danes v Nazarjih udeležila turnirja Bisol in se na prvem polfinalnem srečanju pomerila z Grosupljem. Košarkarji Elektre so zasluženo slavili in se uvrstili v jutrišnji finale.


Nazarje, 26.8.2011

Elektra šoštanj : Grosuplje  80-67

(19-19, 29-8, 17-21, 15-19)  

Sodnika: Gajšek (Trbovlje) in Germadnik (Celje)  

Gledalcev: 50  

 

Strelci:  

Elektra šoštanj: Bukovič, Rizman 9 (2x3), Horvat 13 (2x3), šlutej 4, Zagorc 7, Pajevič 4, Lekič 11, Bajramliæ 11, Nuhanoviæ 21, Puc.  

Grosuplje: Trafela 9, Mehce 4, Trampuš 4, Mišič 18, Lobe 13, Viršek, Jagodič 6, Vravnik 3, Jerman 10.  

 

Opis tekme:

Igralci Grosuplja so odlično začeli tekmo in povedli z 5:0. Dobro igro so Grosupeljčani prikazali tudi v nadaljevanju 1. četrtine, ki se je končala z izenačenim rezultatom. Pravi obraz in pravo kvaliteto so košarkarji Elektre prikazali v 2. četrtini, ki so jo z odlično igro v obrambi in bliskovito igro v napadu, povsem povozili nasprotnike in prešli v krepko vodstvo. Elektra je nato sicer malo popustila v zaključku 3. četrtine, a zmaga ni bila niti za hip ogrožena. Odlično predstavo je prikazal predvsem Nuhanoviæ, ki je kraljeval pod obema obročema. Solidno pa so se predstavili tudi ostali mlajši igralci Elektre, ki so dobili lepo minutažo in priložnost za dokazovanje.

 

Jutri se bo Elektra ob 19.30, za osvojitev pokala Bisol, pomerila s starimi znanci in večnimi nasprotniki Hopsi iz Polzele, ki so bili na drugem polfinalnem srečanju prepričljivo boljši od domačinov KK Nazarje, z rezultatom 93-64.  

Vabljeni k ogledu zanimivega finala. 

Iskanje