Elektra v 3. krogu pokala SPAR suvereno boljša od Nazarij

ELE 30. oktober, 2012
230

Na prvi letošnji tekmi Elektre v pokalu SPAR ni prišlo do presenečenja. Košarkarji Elektre so stvar vzeli resno in so visoko premagali Nazarje. Ob polčasu se je od aktivnega dela v klubu poslovil legenda kluba, fizioterapevt Vlado Pečnik.

Strelci:

Elektra šoštanj: Hasiæ 19 (5x3, 2/4 PM), Zagorc 6 (2x3), Lekiæ 12 (4/5 PM), Collins 7 (1/1PM), Bajramliæ, Bukovič 14 (1x3, 1/2 PM), Pajeviæ 10 (2x3), Brčina, Podvršnik, Atanackoviæ 33 (5x3, 4/4 PM);

KK Nazarje: Polčnik 4 (0/1 PM), Bitenc 2, Paulič 3 (1x3), Repše 2, Vodončnik 3(1x3), Ermenc, Blatnik F. 4 (0/1 PM), Flere, Blatnik L. 4, Dragičevič 11 (1x3, 2/2 PM), Rednak 7 (5/5 PM);

Opis tekme:

Košarkarji Elektre so v tekmo krenili povsem brez podcenjevanja in z ciljem, da že na 1. tekmi odločijo zmagovalca dvoboja 3. kroga pokala SPAR. Končni rezultat pove praktično vse o dogajanju na tekmi. Ob res visoki kakovostni razliki so priložnost za igro dobili prav vsi igralci Elektre. V ekipi Elektre sta izstopala predvsem Atanackoviæ (33 točk, 15 skokov) in Hasiæ (19 točk, 7 skokov, 6 asistenc).

Pri gostih razpoležnih igralcev ni bilo veliko. Celotno tekmo so so se branili s consko obrambo in strelci Elektre so prišli do veliko odprtih metov in zasluženo visoko slavili.Povratna tekma bo tako zgolj formalnost.

Ob polčasu je potekala še kratka slovesnost. Po 15. Letih aktivnega delovanja v klubu se poslavlja ena izmed klubskih legend, naš fizioterapevt Vlado Pečnik. Vlado je pustil močan pečat v klubu in za vso njegovo dolgoletno delo smo mu v klubu izjemno hvaležni. Simbolično darilo sta mu izročila predsednik kluba Marko štrigl in direktor kluba Mihael Letonje.