ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 MODRI, uspešno gostili turnir v Velenju

ELE 25. januar, 2020
132
ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 MODRI, uspešno gostili turnir v Velenju
V soboto, 25. januarja je ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 MODRI pod vodstvom trenerja Vojka Tovornika na OŠ Livada v Velenju gostila košarkarski turnir pod okriljem KZS. Fantje so se prvič v letošnji sezoni podali na parket. Gostili so vrstnike ŠD Velenjske zvezde in KŠ Jezerniki Prevalje Printink. Ob tej priložnosti so naši najmlajši, ki trenirajo košarko v šolah košarke v Velenju prikazali košarkarsko znanje, ki so ga osvojili do sedaj. Dogodek je zaznamovalo veselo druženje z vrstniki iz drugih ekip, zmagala pa je dobra volja in veselje do gibanja. REZULTATI: ELEKTRA ŠOŠTANJ MODRI - VELENJSKE ZVEZDE 8-8 (1-3, 3-1, 1-3 in 3-1) VELENJSKE ZVEZDE - KŠ Jezerniki iz Prevalje Printink 10-6 (3-1, 2-2, 2-2 in 3-1) ELEKTRA ŠOŠTANJ MODRI - KŠ Jezerniki iz Prevalje Printink 12-4 (3-1, 3-1, 3-1 in 3-1)   #MIsmoELEKTRA

Iskanje