ELEKTRA ŠOŠTANJ U17 Z ZMAGO ZAKLJUČILA 2. DEL DRŽAVNEGA PRVENSTVA

ELE 18. januar, 2020
253
Z zmago nad ekipo VRANI VRANSKO, je ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U17 zaključila 2. del državnega prvenstva v 1. SKL. V drugem delu so zabeležili 8 zmag in 2 poraza in na koncu zasedli 1. mesto v skupini B2. Današnjo gostovanje na Vranskem, so fantje kljub odsotnosti nekaterih nosilcev igre odlično zastavili in že v prvi četrtini nakazali kako bo srečanje potekalo, saj so jo dobili z 12 - 40. V nadaljevanju srečanja je ekipa kontrolirala rezultat in vodstvo le še povečevala. Na srečanju so svoje minute dočakali vsi igralci in jih tudi dodobra izkoristili. Čestitke ekipi , trenerjema in našim največjim podpornikom - staršem. REZULTAT:   VRANI VRANSKO - ELEKTRA ŠOŠTANJ 77-118   (12-40, 24-27, 18-30 in 23-21)   #MIsmoELEKTRA