ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 ZMAGOVITO ŽE DRUGIČ TA TEDEN

ELE 12. januar, 2020
244
Po tem, ko so fantje iz ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 v torek že dosegli eno zmago, so zmagovito nadaljevali tudi danes. Tokrat so v gosteh pri ekipi JEŽICA v telovadnici OŠ Franceta Bevka v Ljubljani z NBA rezultatom suvereno nadigrali gostitelje z 97-132. Stvari so na svoje mesto postavili že v prvi četrtini, do polčasa pa so vodili že z astronomskih 49-82. Ob takšni razliki so nosilci igre v ekipi omogočili precej igralnega časa tudi mlajšim soigralcem, ki so s tem pridobili prepotrebno tekmovalno izkušnjo. S šesto zaporedno zmago je ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 še dodatno utrdila 1. mesto v skupini B3 v 1. SKL. Čestitke ekipi, trenerju, zahvala pa gre tudi staršem za glasno spodbujanje s tribun. REZULTAT: 97-132 (19-39, 30-43, 18-23 in 30-27) (statistika)   #MiSmoElektra