ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 NADALJUJE ZMAGOVITI NIZ

ELE 30. januar, 2020
138

Po tem, ko so se fantje ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 že v soboto z zmago vrnili iz Domžal, kjer so porazili EKIPO HELIOS SUNS B, so svoj zmagoviti niz, včeraj, nadaljevali doma. Gostili so ekipo JELŠA ŠMARJE in pričakovano brez večjih težav na svoj račun vpisali še dve dodatni točki. Omeniti velja, da so priložnost za igro dobili vsi košarkarji. Po devetih odigranih tekmah 2. dela državnega prvenstva 1. SKL, ekipa beleži osem zmag in en poraz in tako zaseda 1. mesto v skupini B3.

REZULTAT: ELEKTRA ŠOŠTANJ - JELŠA ŠMARJE

                     61-44 (15-12, 14-14, 20-6 in 12-12)

Že v soboto, 01. februarja fantje v Šoštanju gostijo ekipo U15 iz BEIJING SPORTS UNIVERSITY. Tekma z mladimi kitajskimi košarkarji bo na sporedu ob 15. uri v telovadnici OŠ KARLA DESTOVNIKA – KAJUHA ŠOŠTANJVABLJENI! #MIsmoELEKTRA   #MIsmoELEKTRA

Iskanje