ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 ZMAGOVALKA DOMAČEGA TURNIRJA

ELE 18. januar, 2020
251
Danes smo v telovadnici OŠ Karla Destovnika - Kajuha Šoštanj gostili turnir ekip U13. Ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 je gostila vrstnike iz KK ŠENTJUR in KK PTUJ. Naši fantje so se turnirja lotili resno in v prvi tekmi premagali precej mlajšo ekipo ŠENJUR TAJFUN B z 78-6 (statistika). Na drugi tekmi turnirja je Šentjurčane prav tako suvereno premagala ekipa Ptuja (statistika). Na tretji, zadnji tekmi pa so se naši fantje pomerili s Ptujčani. Bila je tekma dneva, ki je odločala o končni razvrstitvi na lestvici v skupini 3E. Ptujčani so bolje začeli, a so že do polčasa domači prevzeli vodstvo z 19-10, ki ga niso več izpustili iz rok. Vse dvome o uspehu so fantje ovrgli v zadnjem delu igre, ki so ga dobili s 15-7 in zmagali s skupnim rezultatom 38-26 (statistika). Po besedah trenerja Tomaža Hermana, je bila prav ta, zadnja četrtina, "najboljša četrtina v letošnji sezoni". ČESTITKE TRENERJU IN EKIPI ZA DOSEŽEN REZULTAT IN NAPREDEK V IGRI! REZULTATI: ELEKTRA ŠOŠTANJ - ŠENTJUR TAJFUN B   78-6  (18-3, 20-0, 22-3 in 18-0) ŠENTJUR TAJFUN B - PTUJ                       10-76 (3-18, 1-22, 2-22 in 4-14) ELEKTRA ŠOŠTANJ - PTUJ                         38-26 (5-9, 14-1, 4-9 in 15-7)   #MIsmoELEKTRA