Elektra s 6 točkami prednosti v Rogaško Slatino

ELE 21. november, 2012
237

Prve tekme 4. kroga Pokala Spar so bile zelo razburljive in čez teden dni bo pod koši še zelo vroče. Danes je Maribor Messer znova osvojil Tri lilije, Elektra je ugnala Rogaško Crystal, Krško pa je minimalno zmago slavil v Črnomlju. Večina tekem pa je bila odigrana že včeraj.

Obiskanost: 100

Sodnika: Boris Krejiæ (Kranj), Grega Česen (Kranj)

Tehnični komisar: Peter Hudournik (Velenje)

Kot vse tekme proti Rogaški je tudi prva tekma 4. kroga pokala SPAR bila izjemno zanimiva in izenačena. Ekipi sta se redno menjavali v vodstvu. Nekaj višjo prednost si je Elektra pridobila v 3. četrtini ko so igralci Elektre zadeli 4 trojke zapored. A je stik z domačini držal razpoloženi Horvat, ki je v tem času zadel dve zaporedni trojki, vključno z zadnjo ob zvoku sirene. V zadnji četrtini si je Elektra zagotovila minimalno prednost, ki pa nikakor ni garancija za uvrstitev v 5. krog pokala SPAR. Odlično tekmo je odigral Atanackoviæ, ki je dosegel 22 točk (2x3).

Obeta se nam torej težka povratna tekma v Rogaški Slatini (28.11.2012), pred tem pa še tekma 6. Kroga Lige Telemach, prav tako v Rogaški Slatini.

HOPSI POLZELA : LITIJA 107:71 (27:16, 23:18, 23:15, 34:22); [*27.11.]

TAJFUN : šKD DRAŽEN PETROVIČ MARIBOR 99:59 (31:21, 23:12, 23:12, 22:14);[*27.11.]

HRASTNIK : KRKA MLADI 89:67 (20:17, 25:12, 21:13, 23:25); [*28.11.]

HELIOS : GROSUPLJE 70:64 (20:14, 18:19, 20:14, 12:17); [*27.11.]

PLAMA PUR : MESARIJA PRUNK SEŽANA 78:58 (21:8, 19:20, 25:13, 13:17);[*27.11.]

šENČUR GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA : UKK KOPER 89:65 (21:15, 24:15, 23:18, 21:17); [*27.11.]

PARKLJI : MARC AJDOVšČINA 78:65 (25:9, 29:20, 10:24, 14:12); [*28.11.]