Elektra prišla do pomembne zmage v Podčetrtku v boju za obstanek v Ligi Telemach

ELE 22. maj, 2015
245

Zaradi izjemne prve četrtine Elektre (13:27) so igralci Podčetrtka celotno srečanje lovili rezultat. V zadnji četrtini so se sicer uspeli približati le na točko, vendar je na sceno kot že nekajkart do sedaj, stopil Travis Cohn (24 točk, 9 skokov) in poskrbel, da je Elektra spet ušla na varno razliko. Pri Elektri so se še izkazali Jakob Čebašek (19 točk, 9 skokov) ter Drago Brčina (13 točk).

LIGA TELEMACH, KVALIFIKACIJE ZA MESTI V PRIHODNJI SEZONI, 3. KOLO (od štirih)

22.05.2015 ob 20:00, športna dvorana Podčetrtek

TERME OLIMIA PODČETRTEK 73 - 84 ELEKTRA šOšTANJ

(13 - 27, 23 - 18, 21 - 15, 16 - 24)

Cohn III 24 (9 skokov), Čebašek 19 (9 skokov, 3 ukradene žoge), Brčina 13, Bajramliæ 9, Zagorc 7, Kosi 7 (5 skokov, 4 ukradene žoge), U. Bukovič 5.

STATISTIKA KZS

Boštjan Kuhar, trener Elektre šoštanj: "Klub temu, da situacija v klubu do sedaj ni bila rožnata in da se nam v primeru obstanka v Ligi Telemach obetajo lepši časi, so fantje pokazali, da ne igrajo le za denar ter kot prijatelji stopili skupaj ter agresivno igrali vseh 40 minut."

V drugem paru je Lastovka Vzajemci že v torek, 19. maja, premagala Hopse Polzela z rezultatom 97:95. V zadnjem kolu, 30. maja 2015, bodo Hopsi Polzela gostili Terme Olimia Podčetrtek, isti dan pa bo še tekma Elektra šoštanj - Vzajemci Lastovka.