Elektra pripeljala nove okrepitve

ELE 11. februar, 2015
219
Elektra pripeljala nove okrepitve

Po včerajšnji novici, da je člansko ekipo prevzel trener Kuhar, iz Elektrinega tabora prihajajo nove novice. Moštvo sta okrepila dva nova igralca, Jakob Čebašek in Žiga Fifolt! Preberi več!


Včeraj, v torek 11.02.2015, je vodstvo Elektre prevzel izkušeni trener Boštjan Kuhar. Danes iz šoštanja prihajajo novice o dodatnih okrepitvah moštva. V šoštanj prihajata Jakob Čebašek, ki je v dosedanjem delu sezone igral za Maribor Nova KBM, in Žiga Fifolt, ki je v prvem delu igral za Helios Suns. Čebašek (199 cm, letnik 1991) bo dodatno orožje na krilnem položaju, Fifolt (211 cm, letnik 1993) pa bo zapolnil manjkajočo vrzel pod samim obročem. Čebašek je v dosedanjem delu sezone v povprečju dosegal 10,8 točk, 6,1 skoka in 1,5 podaje na tekmo, ob tem pa bil 10 skakalec lige. Fifolt je na dosedanjih tekmah letošnje sezone dosegal v povprečju 4,3 točke, 3,3 skoka in 0,5 podaje na tekmo. Vsekakor bosta oba igralca v ekipo prinesla potrebno širino in dodatno nevarnost tako v napadu kot v obrambi. Igralca sta že registrirana za moštvo in se bosta v dresu Elektre predstavila že v soboto, 14.02.2015, ko bodo šoštanjčani gostovali na vročem terenu v Rogaški Slatini.

Iskanje