Elektra prekinila sodelovanje s Tadejem Horvatom - v iskanju na nove okrepitve

ELE 5. januar, 2015
138

Elektra je prekinila sodelovanje z igralcem Tadejem Horvatom, saj vodstvo kluba ni zadovoljno s prikazanimi igrami igralca. Horvat, ki je z Elektro sklenil sodelovanje v oktobru, je v dosedanjem delu sezone na tekmo v povprečju dosegal 4,7 točke, 2,4 skoka in 1,1 podaje. 


Slabe predstave na tekmah so vzrok za predčasno prekinitev pogodbe, tako bo z 31.01.2015 Horvat postal prost igralec. Vodstvo kluba je nezadovoljno tudi z nekaterimi drugimi igralci, katerih imena zaenkrat še ne izdajajo, odkrito pa povejo, da iščejo nove okrepitve s katerimi želijo vnesti več energije na igrišče in izboljšati slabe predstave iz prvega dela sezone. Govori se predvsem o okrepitvah na položaju centra, kjer naj bi bila ekipa Elektre najbolj šibka, z novimi igralci pa si vodstvo želi dodati globino v igri in višino pod košem. Vsekakor se obetajo spremembe v šoštanjski ekipi, katera se bo letos kot vse kaže krčevito borila za obstanek med slovensko košarkarsko elito.

Iskanje