Elektra po podaljšku izgubila proti Helios Suns

ELE 2. marec, 2015
145

Kljub neverjetnemu metu Cohna s sredine igrišča, ki je v zadnji sekundi rednega dela izsilil podaljšek, so v zaključku tekme Elektri pošle moči in morali so priznati poraz ekipi Helios Suns.  


ELEKTRA šOšTANJ 84:92 HELIOS SUNS  

(16:23, 22:8, 19:25, 20:21, 7:15) - po podaljšku

Cohn 24 (8 skokov, 4 podaje), Malus 17, Brčina 14, Zagorc 12, Fiflot 9, Čebašek 6, Bajramliæ 2;


Boštjan Kuhar, trener Elektre šoštanj:" Za nami je zanimiva in borbena tekma. Na žalost nam je na koncu zmanjkalo moči. V drugem polčasu se za nekaj trenutkov nismo držali dogovorov v obrambi in napadu. Videlo se je tudi, da nam v igri še kako manjka dodaten center, ki pa je že prišel v šoštanj in upam, da nam bo lahko pomagal že na naslednji tekmi. Z njim bomo pri skoku in v napadu močnejši ter v igri dobili dodatno širino in globino. Če bodo fantje še naprej trenirali kot sedaj, me ob zadnjih okrepitvah ni strah, da ne bi obstali v Ligi Telemach."

Več o samem poteku ter statistiko si lahko ogledate na spletni strani KZS.

Že v petek, 6. marca 2015, ob 19. uri Elektro čaka gostovanje v Laškem pri Zlatorogu, ki trenutno zaseda 2. mesto Lige Telemach.

Iskanje