Elektra na dveh prijateljskih tekmah dvakrat premagala Hopse POlzela

ELE 1. oktober, 2015
136

Elektra je v preteklem tednu odigrala dve prijateljski tekmi proti Hopsom s Polzele, katere vodi Elektrin bivši trener Boštjan Kuhar. Na obeh tekmah, ki sta bili odigrani v šoštanju, je Elektra prišla do zmage. Naslednji konec tedna bo na sporedu še zadnji test za Elektro pred novo sezono, saj bo na sporedu Natkov memorial. Več informacij o turnirju sledi kmalu.


Pripravljalna tekma, šoštanj, 23.09.2015:

ELEKTRA šOšTANJ 110 - 91 HOPSI POLZELA  

(31:12, 33:28, 25:28, 21:23)

Elektra: Praunseis, Kosi Jan, Kosi Tadej, Ivenčnik, Purnat, Bukovič, Malus, Milovac, Hairston, Omladič, Hasiæ.

Hopsi: Rizman, Dunovič, Marasovič, Memčič, Godler, Rat, Woolridge, Dingman, Stojnič, Durnik, Rozman.

Duško Maličeviæ, trener Elektre: "Začeli smo dobro, čvrsto v obrambi in pogumno v napadu. Hitro smo si priigrali prednost, ki je nismo spustili iz rok do konca tekme. Za našo mlado ekipo je pomembno, da igramo in treniramo dobro in odločno še naprej, predvsem pa nas ne sme zavesti zmaga proti renomiranemu nasprotniku!"


Pripravljalna tekma, šoštanj, 30.09.2015:

ELEKTRA šOšTANJ 75 - 71 HOPSI POLZELA

(18-12, 13-15, 26-20, 18-24)

Elektra: Kosi J. 16, špegel, Praunseis, Djurica 3, Kosi Tadej, Bukovič 9, Hasič 11, Žan kosič 28, Purnat, Milovac 2, Buda 6.

Hopsi: Stojnič, Woolridge 20, Rizman 9, Marasovič 14, Memčič, Dunovič 18, Durnik, Rozman 2, Rat, Godler 8.

Duško maličevič, trener Elektre: "Čestitke fantom za zmago! Bilo je veliko nihanj v naši igri, kar je razumljivo za tako mlado ekipo. Najbolj pomembno mi je dejstvo, da vsi igralci kažejo prepotrebno energijo!"

Iskanje