ELE 20. december, 2005
Elektra na ALL STAR 2005
Dan slovenske moške košarke je enkraten športni dogodek, ki združuje vrhunsko košarko in zabavo. Letošnje prireditve, ki bo 29. decembra na Bonifici v Kopru, se bodo udeležili tudi nekateri igralci Elektre.

Elektra na ALL STAR 2005

Prireditev ALL STAR 2005 v sodelovanju s Košarkarsko zvezo Slovenije organizira ŠD Extrem.

Program ALL STAR 2005:

• 13:00 – tekma med ekipama kandidatov za reprezentanco kadetov (nastopil bo tudi igralec kadetske in mladinske ekipe Elektre Mario Matijevič),
  • 15:00 – tekma med ekipama kandidatov za reprezentanco mladincev (nastopil bo tudi tudi mladi igralec članske ekipe Elektra Esotech, Luka Dobovičnik),
  • 17:00 – tekma med ekipama kandidatov za reprezentanco mlajših članov,
  • 19:00 – tekma članov med ekipama vzhoda in zahoda - med odmorom tekmovanje v zabijanju in tekmovanje v metu trojk.

V prvi polovici decembra je potekalo glasovanje za prvi peterki VZHODA in ZAHODA. Igralci Elektre so bili na glasovalnih pozicijah za ekipo VZHODA. Rezultati glasovanja:

• organizator igre: Miha Čmer (284 glasov) - 2. mesto,
  • krilo: Grega Mali (490 glasov) - 1. mesto,
  • center: Salih Nuhanovič (402 glasova) - 3. mesto,
  • trener: Dušan Hauptman (1230 glasov) - 1. mesto.

Poleg tega ima Elektra svojega predstavnika tudi v tekmovanju v zabijanju, Grega Malija.

Več o tem si lahko preberete na: