Elektra ligo Telemach začela s porazom proti Helios Sunsom

ELE 17. oktober, 2015
132

Elektra praktično z ekipo mladincev in kadetov ni bila kos izjemni predstavi Heliosa. K visoki razliki je pripomoglo tudi dejstvo, da sta zaradi bolezni in poškodbe manjkala ključna igralca Urban Bukovič in Jan Kosi. Prav tako je manjkala zadnja okrepitev Luka Milovac, ki bo ekipi lahko pomagal v naslednjem kolu naslednjo soboto, ko bo v športni dvorani šoštanj gostoval šentjur.


LIGA TELEMACH, 1. kolo
17.10.2015 20.00, Hala komunalnega centra Domžale
HELIOS SUNS 134 - 48 ELEKTRA šOšTANJ
 (6 - 7, 32 - 11, 29 - 10, 37 - 20)
Ðurica 12, Hasiæ 9, Stropnik 8, špegel 7, Purnat 4, Omladič 4, Kosi T. 4.

Duško Maličeviæ, trener Elektre šoštanj: "To je bila igra mačke z mišjo. Fantom nimam kaj očitati. Pravih članov imamo že tako malo, tokrat pa smo zaradi poškodb in bolezni odigrali še brez Jana Kosija in Grege Bukoviča. Večino naše ekipe so tako tvorili kadeti in mladinci. Naslednji teden pričakujem dve okrepitvi. Mi vemo, katere moramo zmagati. Priložnost za uspeh bomo iskali proti enakovrednim tekmecem."

Iskanje