Elektra krepi svoje moštvo - Boštjan Kuhar je novi trener

ELE 10. februar, 2015
137

Boštjan Kuhar je postal novi trener Elektre!


Vodstvo Elektre je danes razkrilo novico, da se je članski ekipi pridružil trener Boštjan Kuhar. Kuhar je v lanski sezoni vodil Hopse iz Polzele in se z njimi uvrstil v ligo za prvaka ter v polfinale Pokala špar. Dosedanji trener Jernej Kobale bo opravljal delo njegovega pomočnika in tako bosta s Kuharjem po lanski sezoni ponovno združila moči na klopi prvoligaša. Do konca sezone je še 15 tekem in vsi v taboru Elektre optimistično razmišljajo o obstanku med prvoligaško elito. Vsekakor bo Boštjan Kuhar s svojimi izkušnjami prinesel nekaj novega elana v moštvo, a čaka ga vse prej kot lahka naloga. Elektra je še vedno brez zmage v ligaškem tekmovanju, a situacija bi se lahko kaj kmalu obrnila. 


Boštjan se bo ekipi pridružil danes, že v soboto, 14.02.2015, pa se bo predstavil na tekmi proti Rogaški.


 

Iskanje