Elektra izgubila v Rogaški Slatini in izpadla iz pokala Spar

ELE 29. november, 2012
173
Elektra izgubila v Rogaški Slatini in izpadla iz pokala Spar

Povratne tekme 4. kroga Pokala Spar so prinesle nekaj zanimivih odločitev. Kot zadnji so si napredovanje priigrali Hrastnik, ter v prvoligaških derbijih še košarkarji Rogaške in Heliosa. Elektra je proti Rogaški odigrala še eno slabo tekmo in Rogaška je zasluženo napredovala v 5. krog tega tekmovanja. Žreb parov 5. kroga bo že danes. 
  POKAL SPAR, 4. KROG  

POVRATNA TEKMA:  

Sreda, 28. novembra:

Rogaška Crystal - Elektra šoštanj 67 - 55

19 - 14 16 - 15 21 - 16 11 - 10  


Dvorana: šD Rogaška Slatina

Obiskanost: 250


Sodniki: Gregor Mlakar (škofja Loka), Damjan Gajšek (Podčetrtek)
Tehnični komisar: Robert Oberlajt (Maribor)  

Z eno zmago in porazom ter skupnim izidom 133:127 v 5. krog Pokala Spar napreduje Rogaška Crystal.   

Elektra je odigrala še eno slabo tekmo in Rogaška je večji del tekme mirno držala prednost okoli 10 točk. Elektri bi bil dovolj poraz s 5 točkami, saj so doma slavili za 6 točk. Žal pa ta prednost ni zadoščala in Elektra je izpadla iz tega tekmovanja.

Iskanje