ELE 10. marec, 2005

PROSTIMET.COM: Novice - I. A SKL, drugi del 10.3.2005

Očitna razlika

Po mnenju trenerja Elektre Anteja Perice je razlika med klubi, ki so igrali v GYL, in SKL očitna.

V Šoštanju sta se sinoči pomerila domača Elektra in domžalski Helios. Gostje so ves čas kontrolirali potek tekme, z nekaj nerodnimi potezami pa botrovali izenačenemu drugem polčasu. Kaj sta povedala trenerja?

Lado Gorjan: ½To ni bila slaba tekma. Rahel očitek gre le na račun igre v obrambi v tretji četrtini, ko smo dopustili, da Elektra doseže 29 točk. Menim, da smo dobro kontrolirali potek tekme.½

Ante Perica: ½Pokazalo se je, kar sem napovedoval. Razlika med klubi, ki igrajo v Goodyear ligi in slovenski ligi, je očitna. Celo tekmo smo neuspešno lovili rezultat. Po rezultatu sodeč smo bili blizu, a je kakovostna razlika večja, kot kaže  končni izzid.½

I. A SKL, drugi del - skupina za tretji del, 6. krog, sreda, 9.3.

Elektra - Helios Domžale 79 : 87

Elektra: Ručigaj 3, Krejič 25, Nedeljkoviæ 2, Buršič 15, Vidovič 6, G. Nachbar, Čmer 14, Nuhanovič 9, Ivanovič 5.

Helios: Zalokar 6, Dimnik 11, D. Lorbek 22, Grum 20, Žerak 6, Ercegoviæ 6, Blaževski 4, Laskevich 12.