ELE 19. september, 2006
Elektra Esotech odpotovala na turnejo na Kitajsko
Košarkarski klub Elektra je sprejel vabilo Fonda VEBA iz Beograda in kitajskih organizatorjev za udeležbo članske ekipe kluba na turneji po Kitajski. Na turneji, ki traja od 18.9. do 3.10., bo ekipa Elektra Esotech odigrala okoli osem tekem v različnih mestih v okolici Shanghaja.

Elektra Esotech odpotovala na turnejo na Kitajsko

Na pot je odšla 15 članska odprava, ki jo sestavlja 10 igralcev (Čmer, Jeršin, Dobovičnik, Bujan, Mihalič, Ručigaj, Hostnikar, Goršek, Nedeljkovič in Pojatina), trenerja Bojan Lazič in Borut Cerar, fizioterapevt Vlado Pečnik ter Drago Skornšek in Mišo Letonje kot predstavnika kluba. Odprava je z direktnim letom iz Dunaja prispela v Shanghaj po našem času v torek ponoči, po lokalnem času pa okoli 8. ure zjutraj (med Kitajsko in Slovenijo je 6 ur časovne razlike).

Od člana odprave Draga Skornška smo prejeli naslednje obvestilo:

Natančnega razporeda turneje še nimamo, saj dobivamo podatke za en dan v naprej. Danes (sreda, 20.9.) igramo ob 19.30 (lokalni čas, po našem času 6 ur prej) z ekipo Jiangsu Dragon Club v mestu JiangYin v provinci Jiangsu.

Nastanjeni smo v hotelu s tremi zvezdicami oddaljen nekako 30 km od mesta JiangYin. Mesto v katerem je hotel je malo in igralci so v redu. Jutri (sreda, 21.9.) zjutraj ob 08.00 nadaljujemo pot v Yuhang distict of Hangzhouv provinci
Zhejiang.

O dogajanju na Kitajskem vas bomo sproti obveščali na spletnih straneh KK Elektre. Za začetek pa si lahko v fotogaleriji ogledate posnetke prvega dne na Kitajskem skupaj s komentarji:

Sorodne novice na strani KK Elektra:

Zabeležene objave v drugih medijih: