Elektra Esotech izgubila v Domžalah

ELE 18. januar, 2007
229
V 14. krogu lige UPC Telemach, so košarkarji Elektre Esotech gostovali pri ekipi Heliosa iz Domžal. Zmagali so domačini z rezultatom 89:63...

Helios - Elektra Esotech 89:63 (22:16, 21:17, 29:9, 17:21)

Športna dvorana Komunalnega centra Domžale, gledalcev 700, sodniki Ludvik Fekonja (Ljubljana), Sašo Petek (Maribor9 in Sandi Šinkec (Nova Gorica)

Helios: Dončič 11, Janža 4, Zalokar 19, Troha 2, Krejič 10, Pavič 8, Ambrož 8, Zagorc 5, Močnik 14, Lashkevich 6

Elektra Esotech: Dobovičnik 2, Ručigaj 8, Kunc 5, Nedeljkovič 12, Jeršin 22, Vidovič 6, Goršek 4, Mihalič 4

Izjavi trenerjev po tekmi:

Memi Bečirovič, trener Heliosa: »Tekma je bila sprva pričakovano izenačena, a že po prvem polčasu smo si priigrali 10 točk prednosti. Ko smo v tretji četrtini z delnim rezultatom 29:9 ušli na 30 točk naskoka, sem priložnost mirno lahko ponudil mlajšim. Igramo zares kakovostno, imamo samozevst, smo v izjemni formi. A tokrat smo garali tudi v obrambi in to je bilo poleg daljše klopi tokrat odločilo za to, da smo se odlepili.«

Bojan Lazič, trener Elektre Esotech: »Čestitke Heliosu za zasluženo zmago. Domžalčani so za raven boljši od nas, razlika pri hitrosti in kakovosti izvajanja vsega, česar se lotijo, je v primerjavi z nami očitna. Težko je bilo pričakovati, da se bomo tekmecem lahko upirali vseh 40 minut, zato se je tudi zgodila tretja četrtina in z njo konec upanja na presenečenje.«