Elektra do prve odmevnejše zmage v letošnji sezoni - padel odlični Tajfun

ELE 10. december, 2014
210
Elektra do prve odmevnejše zmage v letošnji sezoni - padel odlični Tajfun

Včeraj se je v športni dvorani šoštanj odigrala povratna tekma 4. kroga Pokala špar. Elektra je gostila Tajfun iz šentjurja. Na prvi tekmi je Tajfun zmagal za 35 točk, tokrat pa je zmaga ostala v šoštanju, saj je Elektra bila boljša v zaključtu in slavila s 67:66.


Maloštevilčna množica, ki se je zbrala na tribuni v šD šoštanj je na začetku tekme spremljala boljšo igro gostov. Čeprav tekma ni imela pravega naboja, so igralci Tajfuna lažje zadevali odprte mete kot varovanci trenerja Kobaleta. Polčas se je končal s 6 točk prednosti za Tajfun in vse je nakazovalo na novi poraz Elektre. Domači igralci so v drugem delu pokazali zobe in z nekaj dobrimi obrambnimi potezami prevzeli pobudo. Tretjo četrtino so dobili s 22:17 in tekma je ponovno bila povsem odprta. Zadnja četrtina je postregla s kar nekaj menjavami v vodstvu, a v zadnjih treh minutah je Elektra povsem nadzirala igro na parketu. Dve minuti pred koncem so domači vodili celo za 6, a so igralci letos fenomenalnega Tajfuna še enkrat več pokazali, da jim letos gre skoraj vse po maslu. Manj kot 5 sekund pred koncem je trojko zadel Clark in Elektra je vodila smao še za točko. To je na koncu tudi zadostvovalo za prvo letošnjo zmago, ki je bila tako zelo zaželjena in pričakovana.


NI KAJ..VEČ KOT ODLIČNA POPOTNICA ZA SOBOTNO LIGAšKO TEKMO PROTI PORTOROŽU!!


BRAVO FANTJE!! ČESTITKE!!Elektra šoštanj : Tajfun šentjur 67:66 (10:14, 20:22, 22:17, 15:13)

Strelciu za Elektro: Malus 17, Horvat 14, Bajramliæ 12, Zagorc 8, Kosi J. 6, Lekiæ in Bukovič U. po 5

Iskanje