Elektra brez težav in prepričljivo, tudi v drugo boljša od Vranov iz Vranskega

ELE 16. november, 2011
202

Tudi v drugo so bili košarkarji Elektre boljši od Vranov iz Vranskega. Povratno tekmo so dobili precej bolj prepričljivo kot prvo v šoštanju in so se z skupnim izzidom 2:0 v zmagah, uvrstili v 5. krog tekovanja pokala SPAR.

Strelci:

Elektra šoštanj: Rizman 5 (1x3, 2/2 PM), Hasiæ 5 (1x3), Zagorc 8 (2/3 PM), Juleviæ 12 (4/4 PM), Leliæ 5 (3/4 PM) Lekiæ 6 (2/2 PM), Nuhanoviæ 15 (7/9 PM), Guna 1 (1/2 PM), Bajramliæ 11 (1x3), Bukovič 10 (6/8 PM), Pajeviæ, Horvat 11 (3x3);

Vrani Vransko: Lukan 4 (2/2 PM), Govedič 3 (3/4 PM), Skok 2 (0/2 PM), Pirih 8, Ocvirk 10 (2x3), Ðorðeviæ 5 (1x3), Rošer 7 (1x3, 2/2 PM), Bizjak 11 (2x3, 3/3 PM), Ramšak, Marovt 1 (1/2 PM), Rumpf 7 (2x3,1/4 PM);

Opis tekme:

Vrani Vransko so tekmo začeli povsem sproščeno in neobremenjeno. Kljub vodstvu Elektre po 1. četrtini se niso predali in so v 2. četrtini dihali za vrat Elektre. Po odmoru pa so igralci Elektre prestavili v višjo predstavo, zaprli vse poti do obroča in do konca prednost le še višali. Priložnost za igro so v zadnji četrtini dobili prav vsi igralci s klopi in opravičili zaupanje trenerja Gašperja Potočnika.

Vrani so se predstavili v zelo dobri luči, saj so izjemno nepopustljivi in borbeni košarkarji, hkrati pa so predstavili tudi kot odlični gostitelji. Ob koncu srečanja so si člani obeh ekip športno segli v roke in si zaželeli srečo v nadaljevanju sezone.

Košarkarji Elektre so tako napredovali v 5. krog pokala SPAR v katerem se bodo pomerili z nasprotnikom, ki jim ga bo določi žreb 21.11.2011!