Elektra brez možnosti proti Portorožu

ELE 22. april, 2015
256

Portorož je prišel do zmage proti zdesetkani Elektri, ki jo v zadnjem času pestijo številne poškodbe in bolezni igralcev. Tokrat v postavi ni bilo Svena Malusa, Sanela Bajramliæa ter Urbana Bukoviča. Elektra je korak z nasprotnikom držala še do začetka drugega polčasa, nato pa močno popustila. Gostje s primorske so ob koncu tretje četrtine vodili 15 točk, v zadnji četrtini se Elektri ni uspelo približati bližje kot na 12 točk. Tekma se je končala z izidom 65:84. V zaključku tekme je priložnost za igro dobil tudi Andraž Stropnik, ki je s kadeti dosegel 3. mesto v letošnji 1.SKL U17. V soboto, 25. aprila, sledi zadnja tekma lige Telemach za obstanek, doma proti šenčurju (19.00, šD šoštanj).

8. KOLO LIGE TELEMACH ZA OBSTANEK

22.04.2015 ob 19:00, šD šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 65 - 84 PORTOROŽ

(15 - 19, 19 - 21, 15 - 24, 16 - 20)

Cohn III 16 (7 skokov), Hasiæ 15, Čebašek 13 (8 skokov), Brčina 9, Lekiæ 4 (4 skoki), Zagorc 2 (4 skoki), špegel 2, Kosi 1 (4 skoki).

STATISTIKA KZS

Boštjan Kuhar, trener Elektre šoštanj: "Tekmo smo odigrali praktično s polovico ekipe. Priložnost sem ponudil tudi mlajšim košarkarjem. Eni so jo izkoristili bolj, drugi manj. Sobotna tekma bo za nas bolj pomembna, počasi pa se že pripravljamo na dodatne kvalifikacije za mesti v Ligi Telemach."