EKIPI U15 IN U17 IZKORISTILI PROST VIKEND

ELE 2. februar, 2020
138
EKIPI U15 IN U17 IZKORISTILI PROST VIKEND
Po tem, ko sta ekipi ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 in U17 že v sredo s prepričljivima zmagama odigrali tekmi 1. SKL, državnega prvenstva v košarki, sta prost vikend izkoristili za prijateljski tekmi z ekipama BEIJING SPORT UNIVERSITY iz Kitajske. Ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U17 se je s kitajskimi vrstniki v dveh tednih pomerili že drugič, medtem ko se je ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 s kitajci srečala prvič. Najprej so se med sabo pomerili mlajši ekipi. Po napeti tekmi v kateri so domači fantje večino časa vodili z minimalno prednostjo sta se ekipi razšli s prijateljskim rezultatom 64-64. Ekipi U17 sta se v januarju že enkrat pomerili, v Kranju pa so slavili kitajski košarkarji. Domači so se močno trudili, da bi tokrat bilo drugače in bi zmaga ostala doma. Ekipi sta se skozi celotno tekmo menjevali v vodstvu. Tekma je bila trda, čvrsta, zmagovalca pa se v nobenem trenutku tekme ni dalo predvideti. V zadnjih minutah, ko je že kazalo na zmago gostov (62-67), so domači fantje še zadnjič strnili svoje vrste. Pol minute pred koncem tekme so rezultat znižali na (67-68). Po uspešno obranjenem napadu gostov, so s trojko, 4 sekunde pred koncem srečanja povedli in postavili končni rezultat 70-68.   #MIsmoELEKTRA

Iskanje