Ekipa Veterani na turnirju ulične košarke Slovenia open osvojila odlično 2. mesto

ELE 8. avgust, 2011
183

Vzporedno s prvim delom mednarodnega turnirja FIBA EUROPE 3 na 3 v ulični košarki je v petek v Ljubljani potekal tudi turnir Slovenija open v pionirski, mladinski in ženski kategoriji. Turnir je požel veliko zanimanje, o čemer priča tudi dejstvo, da so morali organizatorji omejiti število prijav.

Da je slovenska prestolnica tudi europska prestolnica košarke so kljub močnemu soncu dokazali številni navijači, ki so dobesedno preplavili Prešernov trg, kjer so spremljali vragolije košarkarjev na igrišču. Naši "Veterani" so tokrat osvojili 2. mesto (v finalni tekmi so tesno izgubili z rezultatom 10:8).

V ekipi Veterani so igrali Grega Bukovič, Jan Kosi, Matic Sever in Tine Vravnik.

Na podelitvi nagrad, pa smo se imeli čast družiti, fotografirati s člani SLOVENJSKE KOšARKAšKE REPREZENTANCE!

Čestitke našim veteranom za odlične igre.