Ekipa U14 beli med 16 najboljšimi v Mini pokalu SPAR

ELE 12. december, 2023
1106
Ekipa U14 beli med 16 najboljšimi v Mini pokalu SPAR

Ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U14 BELI pod vodstvom trenerja Tomaža Hermana si je v torek, 12. decembra po izenačenem rezultatu po rednem delu tekme v podaljšku priborila mesto med šestnajstimi najboljšimi ekipami v Mini pokalu SPAR. Nasprotnik v tretjem krogu tekmovanja je bila ekipa MIKI ŠPORT - KONJICE.


Statistika tekme

Po koncu tekme je misli strnil trener ekipe Tomaž Herman:

"Zaslužena zmaga in uvrstitev med 16 najboljših v Mini pokalu SPAR. Fantje so zelo dobro odigrali prve tri četrtine, nato pa je sledil padec v zbranosti in tako so gostje izsilili podaljšek. V podaljšku so fantje iz sebe iztisnili še zadnje atome moči in tekmo uspešno pripeljali do konca".

Ekipa U14 beli v sezoni 2023/24 še ne pozna poraza. V Mini pokalu SPAR so zabeležili 3 zmage, v državnem prvenstvu pa že 7 zaporednih zmag.

Rezultati DP in Mini pokal SPAR

Čestitke ekipi in trenerju za doseženo z željo po uspešnem nadaljevanju sezone.

#MiSmoElektra


https://www.kzs.si/tekma/89957?tab=statistika

Iskanje