EKIPA ELEKTRA ŠOŠTANJ U15, ZMAGOVALCI PRVEGA DNE 2. BOŽIČNO-NOVOLETNEGA TURNIRJA!

ELE 26. december, 2019
136
EKIPA ELEKTRA ŠOŠTANJ U15, ZMAGOVALCI PRVEGA DNE 2. BOŽIČNO-NOVOLETNEGA TURNIRJA!
Odigran je turnir ekip U15 na 2. božično-novoletnem turnirju. Pomerile so se ekipe NAZARJE INPUT, HOPSI POLZELA in domača ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ. Turnir so ob 9.00 uri odprli domačini, ki so se v uvodni tekmi pomerili z ekipo NAZARJE INPUT. Prepričljivejši so bili domačini, ki so tekmo gladko dobili z 98-48. Drugo tekmo so odigrali HOPSI POLZELA in NAZARJE INPUT. V začetku drugega polčasa je že kazalo na gladko zmago Polzelanov, a so se za zmagoslavje še vseeno morali pošteno potruditi, saj so fantje iz Nazarja kar nekajkrat zaostanek znižali pod deset točk. Na koncu so s 83-63 slavili Polzelani. V zadnji tekmi turnirja so se pomerili domačini ELEKTRA ŠOŠTANJ in HOPSI POLZELA. Zmaga na tej tekmi je pomenila tudi zmago na turnirju. Po precej izenačeni tekmi v prvem polčasu, bilo je 44-42 za domače, se je v drugem polčasu, po boljši igri v obrambi, rezultat obrnil v korist domačih. Na koncu so slavili domači ELEKTRA ŠOŠTANJ z rezultatom 85-69
rezultati: ELEKTRA ŠOŠTANJNAZARJE INPUT 98-48 HOPSI POLZELANAZARJE INPUT 83-63 ELEKTRA ŠOŠTANJHOPSI POLZELA 85-69 razvrstitev: 1. mesto ELEKTRA ŠOŠTANJ 2. mesto HOPSI POLZELA 3 .mesto NAZARJE INPUT Čestitke vsem ekipam in trenerjem za prikazano. Zahvala gre tudi vsem obiskovalcem za spodbujanje s tribun. Hopsi PolzelaKK Nazarje

Iskanje