Do nadaljnjega bo člansko ekipo treniral in vodil trener Jernej Kobale

ELE 28. november, 2014
150

Po odstopu trenerja Rajmonda Rituperja s položaja glavnega trenerja članske ekipe, bo njegovo mesto prevzel njegov dosedanji pomočnik Jernej Kobale. Prvo tekmo bo Kobale odvodil že to soboto, ko se bo Elektra v gosteh pomerila s Helios Suns.


V sredo, 26.11.2014 je klub naznanil, da se od položaja glavnega trenerja članske ekipe Elektre šoštanj poslavlja trener Rajmond Rituper. Manjkajoči člen v moštvu bo zdaj zapolnil njegov pomočnik na klopi, Jernej Kobale, ki bo po odločitvi upravnega odbora, do nadaljnjega vodil ekipo. Jernej je v lanski sezoni v zaključku vodil Hopse iz Polzele in z njimi osvojil visoko 4 mesto. Čaka ga težka naloga, saj je marsikaj potrebno popraviti v pristopu in igri Elektre, ki je sezono začela s šestimi porazi v ligi. Težavnosti in odgovornosti dela se zaveda, a ob enem dodaja, da se veseli izziva in da bo skupaj s fanti naredil vse, da popravijo bled vtis z začetka sezone.

 

Prvi izziv ga čaka že to soboto, ko se bo Elektra v gosteh pomerila s Helios Sunsi.

Iskanje