Do nadaljnjega bo člansko ekipo treniral in vodil trener Jernej Kobale

ELE 28. november, 2014
238
Do nadaljnjega bo člansko ekipo treniral in vodil trener Jernej Kobale

Po odstopu trenerja Rajmonda Rituperja s položaja glavnega trenerja članske ekipe, bo njegovo mesto prevzel njegov dosedanji pomočnik Jernej Kobale. Prvo tekmo bo Kobale odvodil že to soboto, ko se bo Elektra v gosteh pomerila s Helios Suns.


V sredo, 26.11.2014 je klub naznanil, da se od položaja glavnega trenerja članske ekipe Elektre šoštanj poslavlja trener Rajmond Rituper. Manjkajoči člen v moštvu bo zdaj zapolnil njegov pomočnik na klopi, Jernej Kobale, ki bo po odločitvi upravnega odbora, do nadaljnjega vodil ekipo. Jernej je v lanski sezoni v zaključku vodil Hopse iz Polzele in z njimi osvojil visoko 4 mesto. Čaka ga težka naloga, saj je marsikaj potrebno popraviti v pristopu in igri Elektre, ki je sezono začela s šestimi porazi v ligi. Težavnosti in odgovornosti dela se zaveda, a ob enem dodaja, da se veseli izziva in da bo skupaj s fanti naredil vse, da popravijo bled vtis z začetka sezone.

 

Prvi izziv ga čaka že to soboto, ko se bo Elektra v gosteh pomerila s Helios Sunsi.

Iskanje