ELE 24. januar, 2008
Danes na sporedu tretja oddaja Koš
Že tretjič zapored bo v četrtek ob 20. uri in v petek ob 20.30 na slovenskem športnem programu ŠportKlub na sporedu nova magazinska oddaja o slovenski košarki, imenovana Koš. V torkatni oddaji so ustvarjalci pred mikrofon tik pred odhodom v Atene, kjer bo nadaljeval kariero, povabili slovenskega reprezentančnega branilca Aleksandra Æapina.

Danes na sporedu tretja oddaja Koš

Glavni gost oddaje, v kateri bo sicer govora o 16. krogu lige UPC Telemach, bo 25-letni slovenski branilec Aleksandar Æapin, ki je po slabem letu in pol igranja za Varese z Apeninskega polotoka v torek odšel v Atene, kjer bo do konca sezone branil barve Panioniosa, trenutno četrtouvrščenega moštva grškega prvenstva.

Drugi osrednji prispevek oddaje bo predstavitev novo meške Krke, kluba, ki se po nekaj slabših sezonah in sanaciji vnovič vrača v slovenski vrh.