Danes na košarkarskem spektaklu ALL STARS 2014 tudi naši igralci!

ELE 28. december, 2014
227
Danes na košarkarskem  spektaklu ALL STARS 2014 tudi naši igralci!

Danes se bo v šRC Stožice odvijal košarkarski spektakel - ALL STARS 2014. Pravi košarkarski praznik slovenske košarke bo odlična priložnost za vse ljubitelje košarke, da se pred zaključkom koledarskega leta 2014 skupaj podružimo v spektakularnem programu, vrhunskih tekmah in košarkarskem vzdušju. Na parketu se bodo predstavili tudi naši košarkarji, zato vabljeni tudi vsi navijači Eletre! 


Program si bo sledil po naslenjem razporedu:

10.30 – TEKMA FANTOV U-13

12.00 – TEKMA FANTOV U-15

13.30 – TEKMA KANDIDATOV ZA REPREZENTANCO U-18

15.00 – TEKMA KANDIDATOV ZA REPREZENTANCO U-20

17.15 – UNIONOVA TEKMA SLOVENSKIH KOšARKARSKIH IN NOGOMETNIH LEGEND

19.00 – TEKMA NAJBOLJšIH IGRALCEV LIGE TELEMACH (že nekaj minut prej začetek šova)


Na tekmah bodo prisotni naši košarkarski asi, ki bodo ponosno predstavljali barve našega kluba. Med njimi se bo kot prvi na parketu podil Blaž Ojsteršek, ki bo igral tekmo fantov U13, v mladinski selekciji U20 se bosta predstavila Jan Kosi in Grega Bukovič, v samem vrhuncu dneva - tekmi članov - pa se bo predstavil Sven Malus, ki bo tekmoval tudi v zabijanju in v Generali izzivu.


ČESTITKE NAšIM FANTOM!!! ZELO SMO PONOSNI NA VAS!!! POKAŽITE KAJ ZNATE, PREDVSEM PA UŽIVAJTE V TEM SUPER SPEKTAKLU!!!


VABLJENI VSI!!! SPODBUJAJMO NAšE FANTE!!! MI BOMO NA TRIBUNI!!! ČE šE NIMAš SVOJE KARTE SI JO šE VEDNO LAHKO ZAGOTOVIš!!!


Za nakup vstopnice klikni na link desno! LINK

Iskanje