DAN ELEKTRE 2009

ELE 2. marec, 2009
DAN ELEKTRE 2009

DAN ELEKTRE 2009 oz. DAN KOŠARKE V ŠALEŠKI DOLINI

Košarkarski klub Elektra je 28. februarja 2009 izvedel že peto prireditev, ki so jo v klubu poimenovali Dan Elektre, lahko pa bi ji rekli tudi Dan košarke v Šaleški dolini. Na celodnevni prireditvi, ki je potekala v Športni dvorani Šoštanj, so se predstavile vse skupine in selekcije Košarkarskega kluba Elektra.

Na parket so prvi stopili najmlajši košarkarji, ki vadijo pod okriljem Male šole košarke in ki so stari med 5 in 8 let. Nato so se predstavile vse skupine šol košarke iz Šoštanja, Velenja in Šmartnega ob Paki. Zatem so sledile še medsebojne tekme med mlajšimi pionirji, pionirji in kadeti, v zaključku rednega dela pa so se pomerili še veterani in mladinci. V večerni tekmi se je članska ekipa v državnem prvenstvu pomerila z ekipo Zlatorog iz Laškega.

Rezultati posameznih srečanj:

• predstavitev skupine Male šole košarke U8
  • Šoštanj U12 : Šmartno U12 - 33:5 (19:3),
  • Livada U12 : Šoštanj U12 - 25:22 (13:8, 20:20 in 22:22) – dva podaljška
  • Šalek in Gorica U14 : Šmartno U14 - 37:22 (9:12)
  • dekleta Velenje : dekleta Šoštanj - 24:29 (11:12)
  • pionirji U14 : ml. kadeti U15 - 33:72 (26:40)
  • kadeti U16 : ml. kadeti U15 - 45:63 (23:25)
  • mladinci U18 : veterani - 44:40 (17:21)

Sestava posameznih ekip:

• Mala šola košarke U8: Domen Kučiš, Gal Ibrahimovič, Aleš Čuješ, Mitja Mesarič, Tomaž Turinek, Jan Verbnik, Miha Rotovnik, Nik Grubešič Verlič, Aljoša Brglez, Matic Ravnikar, Aljaž Vogrin in Sebastjan Turinek. Trener: Rajko Rituper.
  • Šmartno ob Paki U12: Jernej Kukovec, Matic Trap, Jaka Urlep, Tomaž Ocepek, Žiga Mežnar, Nejc Potočnik, Klemen Likeb, Tilen Mazej, Nik Mazej, Daša Kompan in Nastja Carai. Trener: Tomaž Herman.
  • Šoštanj U12: Tim Plamberger, Tadej Kosi, jan Balažic, Igor Rojnik, Tim Vrtačnik, Luka Janžovnik, Tim Vučina, Tim Kopušar, Miha Rotovnik, Izidor Destovnik, Andraž Ravnikar, Jan Krajnc in Rok Žnidar. Trener: Tomaž Herman.
  • Livada U12: Uroš Grebenšek, Belmin Zulič, Luka Zapušek, Jošt Kodrič, Nejc Juvan, Jure Atelšek, Edi Babaič, Tilen Zrimšek, Aljaž Božič, Mitja Hrovat, Nejc Ivenčnik, Maks Meh, Matija Založnik, Urban Kremer, Nejc Pasič, Martin Golob, Gal Finkšt, Anže Jaklin, Jan Kikec in Jure Ferlic. Trener: Marko Kremer.
  • Šmartno U14: Žiga Glasenčnik, Žan Glasenčnik, Tjaž Špegel, David Konečnik, Aljaž Lukek, Matej Parfant, Tadej Javornik, Jaka Kranjc in Matic Trap. Trener: Tomaž Herman.
  • Šalek in Gorica U14: Tim Kremer, Nace Mohorič, Rok Špegel, Vid Hrovat, Darko Kušer, Klemen Brodej, Nace Fric, Tilen Šlogar, Dominik Pritržnik, Urban Rošer, Zoran Vučenovič, Anže Brešar, Mateo Bungič, Rok Jeromel, Jan Kreft, Lazar Krstanovski in Žan Mark Jureklič. Trener: Nik Ivanovič.
  • Deklice: Neža Kugonič, Zoja Lešnik, Dejana Marič, Laura Goršič, Daša Pirnat, Mirela Rahmanovič, Vahida Musič, Jona Žohar, Tjaša Klemenčič Pocajt, Anja Rošer, Andrijana Zera, Lina Lajlar, Ajda Kavšak, Petra Orozel, Nika Vrabič, Eva Kučiš, Katarina Skonšek, Ana Praprotnik in Jasmina Babajič. Trener: Andreja Didovič in Marjan Kristan.
  • Pionirji U14: Vid Puc, Grega Bukovič, Aljaž Šlutej, Aleks Podgoršek, jan Kosi, Borut Lenko, Domen Šlogar in Jan Balažic. Trener: Mile Čepin.
  • Ml. kadeti U15: Aldin Hasič, Tjaž Špegel, Gregor Menih, Nace Mohorič, Marko Pirnat, Žan Mark Jureklič, Luka Slemenik, Jasmir Vehabovič, Boris Lesnjak in Vid Puc. Trener: Tomaž Herman.
  • Kadeti U16: Urban Bukovič, Danijel Pajevič, Miha Glavač, Mladen Lazič, Jure Letonje, Žiga Suzič, Aleksander Gavrič, Dominik Zrimšek in Tilen Vozelj. Trener: Žiga Mravljak.
  • Mladinci U18: Žiga Apatič, Urban Bukovič, Danijel Pajevič, Miha Glavač, Žan Podgoršek, Boris Lesnjak, Mladen Lazič, Aleksander Gavrič, Žiga Ževart, Žiga Žerak in Blaž Tratnik. Trener: Franci Rupreht.
  • Veterani: Zlatko Vukelič, Aleš Divjak, Stane Breznik, Andrej Hlastec, Darko Bujan, Robi Leskovšek, Robi Pašič, Peter Rotovnik, Bojan Lipnik, Aleksander Dumbaja, Bojan Brešar, Mladen Podgorsk, Mitja Purnat in Andrej Pečovnik. Trener: Robi Pašič.